Ansatte

Ansatt ————————————–
Tlf./mobil ——————–
St % Epost Skolekontakt Barnehagekontakt
Bjerknes, Gry E.
Leder
32029527
97486183
100 gry.elisabeth.bjerknes@gol.kommune.no
Roteigen, Susanne

Nestleder, Faglig ansvarlig
32029524
97058828
100 susanne.roteigen@gol.kommune.no Gol skule
UngInvest
Henjum, Ingrid
Faglig ansvarlig
32029523
40916453
100 ingrid.henjum@gol.kommune.no Gol skule
Ål vidaregåande skole
(Gol vidaregåande skule nr. 2)
Bøhn, Bjørg
Faglig ansvarlig
32029526
90840891
90 bjorg.bohn@gol.kommune.no Hemsedal barne- og ungdomsskole Barnehagen i Flå
Bredesen, Marte

Faglig ansvarlig
32029531
40910439
80 marte.kjelgaard.bredesen@gol.kommune.no Ulsåk oppvekstsenter
Tuv oppvekstsenter
Barnehagene i Hemsedal
Smedsgård, Ingrid Andrea
Faglig ansvarlig
32029528
40916456
100 ingrid.andrea.smedsgaard@gol.kommune.no Flå skole Barnehagene i Gol
Flage, Marte

Faglig ansvarlig
32029525
40916451
100 marte.flage@gol.kommune.no Nes barneskole Barnehagene i Nes
Briining, Katharina

Faglig ansvarlig
32029533
40916454
100 katharina.bruning@gol.kommune.no Nes ungdomsskole
Læringssenteret Gol
Kaslegard, Ingvild

Faglig ansvarlig
32029521
40916455
90 ingvild.kaslegard@gol.kommune.no Gol vidaregåande skule
(Al vidaregåande skole nr. 2)
Stein, Reidun
OT-rådgiver
32029522
95895525
100 reidunst@viken.no Oppfølgingstjenesten
Groot, Evelyn A. /
Kruhaug, Olaug

Merkantil
32029520
99224592
100
(60/40)
evelyn.anderson.groot@gol.kommune.no
olaug.kruhaug@gol.kommune.no
Tjenesten har FAGMØTE hver tirsdag kl. 08.30 – 14.00. (Tjenesten er utilgjengelig for annen møtevirksomhet i dette tidsrommet.)